Projektowanie stron WWW


Projektowanie stron www W dzisiejszych czasach nowoczesne strony WWW stały się najskuteczniejszą formą promocji firmy. Stanowią one najkrótszą drogę do potencjalnego klienta. Projektowanie stron internetowych oraz tworzenie stron jest kluczową usługą naszej firmy. Projektujemy strony www oparte o najnowsze technologie a szybki i sprawny hosting zagwarantuje Państwu bezproblemowe działanie strony. Część projektów realizujemy w oparciu o swój autorski kod źródłowy. Posiadamy doświadczenie w budowaniu serwisów opartych o silniki takie jak: wordpress, opencart, shopgold.

Każdy projekt jest realizowany w koncepcji:

1. Zapytanie klienta + sprecyzowanie wymagań.
2. Wycena.
3. Koncept graficzny do akceptacji klienta.
4. Realizacja.

Każdy klient dla którego tworzymy stronę www otrzymuje od nas:
- hosting przez 12 miesięcy gratis,
- bezpłatną rejestrację pierwszej domeny,
- szkolenie dotyczące obsługi serwisu www przy finalizacji projektu

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio: nasze portfolio


Sklepy internetowe


Sklepy internetowe W dzisiejszych czasach zakupy online stały się niemal częścią naszego życia. Coraz częściej i coraz chętniej kupujemy w sklepach internetowych. Możliwość robienia zakupów o każdej porze dnia i nocy daje wygodę, oszczędność czasu oraz pieniędzy. Dzięki temu sklepy internetowe stają się najpopularniejszą formą handlu a popularność ta rośnie z dnia na dzień. Rosną także wymagania klientów co do funkcjonalności sklepów internetowych. Przyjazna szata graficzna, intuicyjne menu oraz prosta obsługa to wyznaczniki profesjonalnego sklepu internetowego, który przyciągnie klienta i sprawi, że będzie tu powracał. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów oferujemy Państwu profesjonalne wykonanie sklepu internetowego, który spełni oczekiwania Państwa i Państwa klientów.Profesjonalny sklep internetowy w połączeniu z wyjątkową i oryginalną szatą graficzną pozwoli Państwu zaistnieć w sieci i prowadzić sprzedaż na wysokim poziomie.

Nasza oferta to:
- tworzenie sklepów internetowych, uruchamianie sklepów internetowych,
- modernizacja sklepów internetowych,
- przebudowa sklepów internetowych względem projektu klienta,
- przebudowa sklepów internetowych pod kątem nowego wyglądu lub nowych funkcjonalności,
- naprawa sklepu internetowego,
- migracja sklepu internetowego na nową platformę.


Technologie na jakich uruchamiamy sklepy internetowe:
- ShopGold
- OpenCart
- Magento
- własny silnik sklepu.


Przykładowe strony www: nasze portfolio


Strony na WORDPRESS


Strona na wordpress Jeśli chcieliby Państwo samodzielnie zarządzać treścią na swojej stronie to oferujemy stworzenie strony w oparciu o najpopularniejszy System Zarzadzania Treścią (CMS) – WordPress. Wordpress pozwoli na łatwą modyfikację treści przez osoby, które na co dzień nie mają styczności z programowaniem. Po omówieniu szczegółów przechodzimy do realizacji projektu. Państwa nowy serwis będzie kusił nowoczesnym designem. Wygodny panel administracyjny umożliwi Państwu łatwe aktualizowanie treści na stronie.

Przykładowe projekty stron opartych o wordpress: nasze portfolio


Bazy Danych


Projektowanie baz danych MySQL Dla naszych klientów projektujemy, optymalizujemy lub utrzymujemy bazy danych oparte o MySQL. Nasze projekty są zoptymalizowane do dużej ilości zapytań i zapewniają najlepszą wydajność. Optymalna baza danych dla naszych klientów oznacza mniejsze koszty utrzymania serwerów oraz szybką i wygodną pracę na aplikacji która działa w oparciu o bazę danych.
Poszukujesz kompetentnej firmy, która zaprojektuje lub zmodyfikuje dla Ciebie bazę danych ?
Skontaktuj się z nami.

Projektowanie baz danych: kontakt


Szablony Allegro / Ebay


Jeśli chcesz zwiększyć swoją sprzedaż w internecie i zacząć sprzedaż na aukcjach internetowych to świetnie trafiłeś.
Firma 3eb.pl stworzy dla Ciebie niepowtarzalny, intuicyjny i atrakcyjny szablon aukcji Allegro.

Nasz projekt z pewnością sprawi, że klienci będą powracać
na Twoje aukcje. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie a szatę gaficzną dobieramy według Twoich potrzeb. Służymy bepłatną pomocą w instalacji szablonu aukcji allegro.

Zapoznaj się z naszymi przykładowymi realizacjami a jeśli masz pytania skontaktuj się z nami. Rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Przykładowe projekty / szablony allegro: nasze portfolio


Zarządzanie stroną lub serwisem WWW


Aktualne dane na serwisie internetowym są drogą do sukcesu dlatego w ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo także zarządzanie stronami www. Administracja stroną internetową jest usługą, która polega na aktualizacji, modernizacji oraz utrzymaniu strony www. Oferta ta skierowana jest do klientów, którzy dzięki nam stali się właścicielami profesjonalnej strony www ale także do tych z Państwa, którzy już posiadają stronę internetową ale chcieliby obowiązki związane z prowadzenia swojej strony zlecić komuś innemu. Nasza Agencja interaktywna z chęcią Państwu pomoże a powierzenie nam opieki nad serwisem internetowym pozwoli zaoszczędzić Państwa czas oraz pieniądze. Usługa administracji stroną internetową, sklepem internetowym czy inną aplikacją internetową może być realizowana w systemie abonamnetowym bądź jako indywidualne zlecenia.

Zapraszamy do kontaktu: kontakt


Fotografia


Aktualne zdjęcia na stronie internetowej pozwalają w dośc prosty i szybki sposób przedstawić wizerunek firmy lub osoby prywatne. W naszje firmie 3eb.pl możesz zamówić sesję fotograficzną swoich produktów lub zdjęć wizerunkowych firmy. Agencja interaktywna Bydgoszcz dojedzie do Państwa na terenie Bydgoszczy i okolic. W dalszych rejonach Polski takich jak: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Poznań, Toruń, Elbląg i w innych miastach dojazd po odpowiednich uzgodnieniach. Można zamówić sesję fotograficzną w pakiecie ze stroną internetową lub z aktualizacją już istniejącej storny www. Wycena takiej sesji odbywa sie indywidualnie w zalezności od lokalizacji miejsca sesji oraz co ma być przedmiotem sesji fotograficznej.

Podstawowy sprzęt jakim fotografujemy:
 Sprzęt
Aparat:Nikon D5100 (lustrzanka)
Obiektywy:Nikon Nikkor AF-S 50mm f/1.8G
 Nikon Nikkor AF-S 16-35 mm f/4G ED VR
 Nikon Nikkor AF-S DX 18-55 mm f/3.5-5.6G VR
Lampa błyskowaNISSIN Speedlite Di866 Mark II Pro


W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

 
MASZ PYTANIA?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

e-mail: biuro@3eb.pl
Agencja Interaktywna 3eb.pl
ul. Elbląska 1B / 15
85-425 Bydgoszcz